WTF?
     
В Броварах затримали чоловіка, який вкрав продовольчі товари на суму 500 грн

5-го вересня за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна 16, супермаркет «Варус», невідома особа, здійснила крадіжку продовольчих товарів на загальну суму 500 грн.

При перегляді працівниками ВКП Броварського відділу поліції відео записів з камер відео спостереження, які розташовані в приміщені даного супермаркету встановлено, що крадіжку товарів вчинив 23-річний броварчанин, який переховується від працівників поліції та не з’являється до свого місця проживання. В ході оперативно-профілактичного відпрацювання Київської області, працівниками Броварського ВКП був затриманий цей чоловік, який проживає по вул. Київська та який раніше був неодноразово судимий по ст. 186 та ст. 185 КК України. 

Після затримання, злодія було доставлено до Броварського відділення поліції, де під час відпрацювання останній зізнався та надав правдиві покази, щодо скоєння ним вище вказаного кримінального правопорушення.

На даний час встановлюються свідки та очевидці вище вказаних кримінальних правопорушень, вилучаються відео записи з місця вчинення злочину, встановлюються обставини вчинення даного злочину та проводяться заходи з встановлення речових доказів.