WTF?
     
Броварчанин погрожував своїй дружині гранатою

24 вересня до Броварського відділу поліції надійшло повідомлення від броварчанки 1984 р. н., яка проживає по вул. Короленка, про те, що її чоловік на ім’я Олександр, наносить останній тілесні ушкодження та погрожує фізичною розправою предметом схожим на гранату. Після повідомлення на місце події виїхала слідчо-оперативна група Броварського відділу поліції та працівники ВКП, де під час проведення оперативних заходів, встановлено, що 38-річний чоловік потерпілої працює далекобійником на власній вантажівці. Після затримання, броварчанина було доставлено до Броварського відділу поліції, де під час відпрацювання останній зізнавсь та надав правдиві покази, що до м. Бровари вище вказану гранату привіз із зони проведення АТО, а саме м. Слов’янськ.

  
З цих причин були проведені невідкладні обшуки за місцем проживання обвинувачуваного. В автомобілі марки «BMW» та вантажному автомобілі «VOLVO», власником яких є останній, у вантажівці було вилучено травматичний пістолет марки «ZORAKI», модель 914-S з набоями в кількості 1 шт., на який відсутній дозвіл, та у квартирі вилучено гранату системи «Ф-1».

На даний час встановлюються обставини, свідки та очевидці вище вказаного кримінального правопорушення та проводяться заходи з встановлення речових доказів.