WTF?
     
Роман Симутін - місто чи область?

Останніми днями ім’я представника партії БПП «Солідарність», депутата VI скликання Романа Сімутіна опинилося у центрі уваги броварської спільноти.

По-перше, зявилася інформація нібито депутат отримав перемогу по партійним спискам на виборах і до обласної ради, і міської, і тепер за ним слово — який мандат від обере. По-друге, кілька разів на робочих нарадах імя Сімутіна звучало в контексті можливого секретаря міської ради.

Журналісти видання "Трибуна-Бровари" звернулися безпосередньо до Романа Сімутіна з проханням прокоментувати інформацію, яка звучала на неофіційному рівні.

— Романе Вікторовичу, депутатом якої ради — Київської обласної чи Броварської міської — Ви у підсумку будете?

— Тільки вчора (4 листопада, розмова відбулася вчора ввечері — прим. Т.Б.) опублікували інформацію і протокол обласної ТВК, що мене обрано депутатом Київської обласної ради. Тобто я виборов два мандата. Все що було раніше, було на рівні чуток.

— Ви себе бачите депутатом на обласному рівні чи в Броварах?

— На обласному. Використовуватиму всі свої знання і досвід для лобіювання інтересів міста.

— Останні дні звучить Ваше ім’я в контексті можливого секретаря Броварської міської ради. З Вами були консультації? Яка Ваша позиція щодо цього?

— На засіданні фракції була підтримана моя кандидатура на посаду секретаря, але все упиралося в оголошення результатів по області. Також моя кандидатура не знаходила повної підтримки в демократичному таборі. Занадто сильна і некомфортна.

— Звучала від Вас пропозиція — депутати Київської обласної ради повинні увійти до складу нового виконкому. Це пропозиція з розрахунку можливості перебування в робочому процесі і на обласному рівні, і в Броварах?

— Пропозиція звучала від міського голови. Щодо можливості перебувати в робочому процесі? Місто я не полишаю, а навпаки буду приділяти уваги ще більше, використовуючи ширші повноваження.

— У суспільстві починають лунати закиди: депутати затягують із визначенням — чи вони в області чи в місті, це призводить до відтягування результатів ЦВК, першої сесії, повноважень депутатів і т. д., і т. п., а «стара команда» Сапожка тим часом керує. Тобто, в якісь мірі звучать докори в бік депутатів. Прокоментуйте.

— Закиди надумані. Результати по області озвучили вчора. Як можна приймати рішення не знаючи результатів?

Сесія не скликається бо немає кандидатури секретаря і демократичні сили чітко визначили позицію по заступниках — конкурс. А на сесії потрібно затверджувати персональний склад виконкому, до якого повинні входити заступники.

Зараз команда міського голови шукає варіанти як виправити становище і залишити стару команду управлінців. Мабуть торгуються і шукають шпарини в демократичному таборі, але голосування все покаже.

Від редакції. Учора вдень, коли ще не було повної визначеності — депутатом якої ради стане Роман Вікторович, із табору БПП «Солідарність» надійшла інформація — якщо Сімутін стане депутатом Київської обласної ради, то до міської ради увійде кандидат, який за результатами виборів посів у списку дев'яте місце — Володимир Опалько.

Щодо посади секретаря міської ради,переговори між фракціями та всередині кожної з них ще тривають.