WTF?
     
Підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення в Броварах

Як повідомило КП "Броваритепловодоенергія", ціни на воду в Броварах знову піднялися.

Сталося це через те, що 4-го вересня Нацкомісія з державного регулювання у сфері енергетики й комунальних послуг (НКРЕКУ) змінила тарифи на водопостачання і водовідведення для ряду водоканалів по всій країні. В число "постраждалих" занесли й "Броваритепловодоенергія". Окрім цього, комісія прийняла постанову «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік. В цьому документі пропонується підвищити тариф на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Броваритепловодоенергія», яке реалізує воду іншим підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства (тобто оптові тарифи) за 1 куб. м на 15% – з 5,49 грн до 6,32грн.

Для нашого ж КП на централізоване водопостачання та водовідведення за 1 куб. м (без ПДВ) тариф підвищили з 8,04 грн до 8,08 грн.

Окрім цього була прийнята постанова «Про внесення змін до постанови НКРЕКУ від 26 листопада 2015 №2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік. Документ пропонує підвищити тариф за 1 куб. м (без ПДВ) на 0,02 грн – із 8,45 грн до 8,47 грн.