WTF?
     
На Броварщині мати 10-х дітей покінчила з життям (ВІДЕО)

В с. Бобрик, Броварського району, мати 10-х дітей покінчила з життям. За інформацією "ТСН", 37-річну жінку звали Любов Нижник. Ніхто й подумати не міг, що вона може повіситися. Наприклад, навіть того ранку вона усміхнена пішла записувати своїх трьох наймолодших діточок до садочка.


Жінку знайшов 9-річний похресник-сусід у сараї, в той час як 4 малюки грали на подвір'ї. За словами сусідів, пізніше тіло зняли батько та мати хлопчика.

Стало відомо, що про 10 діточок мріяв саме чоловік загиблої. Проте десь 2 роки тому татусь великої родини пішов з життя - його убив раніше підсудний земляк. Проте, як кажуть, довго Люба не сумувала, оскільки чи не відразу до дому прийшов новий чоловік - безробітній Микола, який став татом 10-ї дитини вже через 9 місяців.

Проте, у пари явно не все було так "чудово"- за словами сусідів, перед тим, як жінка повісилася, Микола й Люба посварилася.

"Цей співмешканець був удома в будинку і каже, що нічого навіть не відчув. Але якщо сусіди кажуть, що конфлікт був, то це перша причина. Хоча ні - перша це горілка. Вони її пили - це факт. Не зрозуміло, як міг сімейний конфлікт призвести до цього".

"Це навмисне вбивство з позначкою, що самогубство. Ми не знайшли жодної передсмертної записки. Але свідчення говорять про те, що стороннього поки що втручання це самогубство не має"

До дит. будинку не відправлять хіба наймолодшого - Дениска. Його забрала до себе старша сестра співмешканця померлої.

Інші ж 9 дітей залишилися круглими сиротами. Наразі семеро малих дітей в лікарні, з ними буде працювати психолог. А дві старші доньки жінки вже за рік стануть повнолітніми, тому залишаться навчатися в технікумі.