WTF?
     
Контейнери для збору вторинної сировини та відпрацьованих батарейок у школах м. Бровари

ТОВ "Бровари Вторма" встановило у фойє кожної школи м.Бровари пластикові контейнери для збору вторинної сировини, а також контейнери для збору відпрацьованих батарейок. 

Вже давно не є таємницею, і майже кожен школяр про це знає,  що пластик, макулатура та плівка є вторинною сировиною, переробляючи яку, можна отримати нові вироби. Тож,  вже на цьому тижні, пластикові 90-літрові  контейнери для збору зазначеної вторинної сировини потрапили у кожну школу нашого міста. Тепер не обов’язково викидати  непотрібні пластикові пляшки, непотрібні паперові вироби чи пакети у контейнери, що стоять на вулиці кожної школи – можна викинути їх у пластиковий контейнер, встановлений  у фойє шкільного приміщення. Коли контейнер буде заповнений, його зміст буде переміщений у вуличний контейнер – сітку від ТОВ «Бровари Вторма», а пізніше – сировина потрапить на вторинну переробку.

Окрім цього, у школах також встановлено контейнери для збору відпрацьованих батарейок, які розміщено біля охорони школи.

Нагадаємо, що батарейки, викинуті у загальний смітник, згодом потраплять на звалище, і  розкладаючись дуже шкодять довкіллю. Учні, їх батьки, а також кожен мешканець нашого міста тепер мають змогу подбати про збереження довкілля, адже батарейки, зібрані в контейнер ТОВ «Бровари Вторма», гарантовано будуть утилізовані  належним чином.

Матеріал з офіційного сайту "Бровари Вторма"