WTF?
     
На зупинці метро "Лісова" люди в масках здійснили напад на маршрутні таксі "332"

Сьогодні 18.09.2018 року, близько 12:00 на кінцевій зупинці в Києві біля метро "Лісова" невідомі продірявили шини маршрутці.

 

Інформацію виданню "At Brovary" надав Олег Іваненко, депутат Київської обласної ради, батько якого, Іваненко Валерій Іванович, є власником автотранспортного підприємства "Інватранс". За його словами, в якийсь момент з метро вискочили шість невідомих чоловіків в масках та з предметами схожими на ножи. "Жертвами" цих незнайомців стали броварські маршрутні таксі "332".

У моделі "Газель" пробили всі 4 шини, в той час як у моделі "Богдан" шини були товщими, тому тут такий "трюк" не пройшов. Наразі невідомо, хто та чому здійснив цей злочин, на місце пригоди були викликані працівники правоохоронних органів.
Нагадаємо, що між керівниками компаній перевізників "Інватранс" та "Автопас-К" виникла суперечка за вартість перевезень до столиці, в якій "Інватранс" (маршрут 332 та частково 403-А) відмовився піднімати вартість перевезення до Києва до 15 грн. та по сьогоднішній день залишає за собою позначку у 12 грн.. Чи пов'язаний даний конфлікт з сьогоднішнім нападом поки що невідомо. Наразі це і будуть з' ясовувати правоохоронні органи.