WTF?
     
Місто щасливих людей: як броварчани святкували День Міста (ФОТО)

День Броварів багато кому запам'ятався різними подіями та моментами. Але звернути увагу дійсно було на що! Вже в 10 годин ранку твої очі просто розбігалися в різні сторони, а ноги й не знали куди йти, адже довкола цікавим було абсолютно все.

 

Фудкорти були відкриті раніше за всіх та запрошували охочих пригоститися, при цьому вибір був абсолютно різноманітний: починаючи з шашлику та закінчуючи мохіто. Хоча треба й відзначити, що ціни там були доволі кусючими...

 

Не змогло не привернути увагу й цікаве оформлення довкола літака в парку. Саме там була встановлена одна зі сцен, перед якою по всьому колу були розташовані прапори різних країн: Польща, Китай, Франція, тощо. Неочікуваним стале то, що на наше свято прибули й мешканці цих країн, які й представляли їх 15-го числа.

 

Саме на цій території були розташовані різні цікавинки та майстер-класи для дітей. На цій локації допомагали учні старших класів, працюючи волонтерами та аніматорами цілий день. Проте, не обійшлося й без ложки "дьогтю" в цій "бочці меду". Старшокласників не нагодували та, навіть, не пригостили чим-небудь з фудкорту. Більш того, замість обіцяних п'яти білетиків на атракціони, які повинні були видати волонтерам біля 17:00, все що отримали діти - це два білетики на атракціони для малюків... В цій частині організація трішки поскупилася, попри те, що обіцяла волонтерам обговорену нагороду.

  

Але повернемося до свята. Крім таких різних розваг, були також і різні ярмарки та конкурси на території всього парку. Що й казати, в парку "Перемога" в цей день можна було гуляти постійно та кожного разу знаходити щось нове і на різний смак.

 
Пізніше почалися показові виступи з ушу, кун-фу, а також поспостерігати за цирковими акробатами та жонглерами. Сумнівів немає - броварчани талановиті в усьому.

 

А ось після 17-ї години почався основний концерт, на великій сцені. Розпочала цей запальний вечір група "НАОНІ" - Національно академічний оркестр народних інструментів України. Найвідоміші пісні усього світу пролунали з головної сцени для броварчан, у виконанні лише українських народних інструментів. Такий початок був усім до смаку, тому мешканці міста дуже швидко розвеселилися та зовсім скоро й самі почали співати слова пісень.

 

Після такого запального концерту, було цікаво таки дізнатися, хто ж отримав путівку в Єгипет, яку розігрували одні зі спонсорів Дня Броварів. Удача цього разу була на боці 16-річного хлопчика Краченка Володимира, який таки зміг виграти поїздку на двох до країни пісків та сонця.

 

Наступним на броварчан чекав виступ вже знайомого нам кавербенду "Комікси", який співав найрізноманітніші пісні, які супроводжувалися яскравими заставками на задньому плані.

 

В той самий час проходила закрита прес-конференція з DZIDZIO, на яку запросили одного з наших журналістів. Співак з радістю відповідав на запитання та висловлював найкращі побажання броварчанам. Проте сама організація цього дійства була не надто високого рівня. Все було неначе зроблене поспіхом, зовсім не розрахували час та навіть не залишили когось головного, аби координувати ЗМІ та дітей, які також прийшли привітатися з кумиром.

 

Перед DZIDZIO на концерті виступала і SonyaKay, проте особливого відгуку зали дівчина не отримала. Всі вже з нетерпінням чекали на головну зірку цього вечора - DZIDZIO. Дискотека, нажаль, тривала потім не дуже довго, оскільки пізніше почався дощ, який, проте, зовсім не зіпсував настрою броварчан.

А взагалі пропонуємо ще раз перенестись в атмосферу міста щасливих людей та переглянути фотоальбом святкування Дня народження Броварів.

ФОТОАЛЬБОМ