WTF?
     
Громадська рада при міліції збирається на фактично останнє засідання

06.11.2015, о 16.00 в приміщенні актового залу Броварського міськрайонного відділу ГУ МВС України в Київській області (вулиця Кірова, 24) відбудеться чергове засідання Громадської ради при Броварській міліції. Про це повідомляє видання "Трибуна-Бровари"

Фактично це буде останнє засідання Громадської ради при Броварській міліції — правоохоронному органі в тому вигляді, якому вона зараз є.

Як розповів кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» секретар Громадської ради при Броварській міліції Руслан Яремчук, у зв’язку з тим, що 7 листопада вступає в дію закон про національну поліцію, нині усі міліціонери виведені поза штат і будуть призначені тимчасово виконуючими обов’язки поліцейських, доки не пройдуть атестацію.

«Юридично від 7 листопада Громадська рада при міліції перестане існувати, оскільки перестане функціонувати орган, при якому вона створена. Саме це буде найголовнішою темою засідання. Треба, по-суті, формувати нову Громадську раду», — сказав Руслан Яремчук.

Додамо, що двоє членів Громадської ради — Аліна Дяченко (громадська організація «Прозоре суспільство») та Юрій Скотніков (громадське формування з охорони громадського порядку «Правопорядок») здобули перемогу на місцевих виборах до Броварської міської ради і невдовзі отримають статус депутатів.