WTF?
     
В Броварах злочинців знайшли за один день

Вчора, 13-го вересня, був затриманий уродженець м. Констянтинівка Донецької області, який обікрав броварчанку. Поліція Київської області повідомила, що крадій був лише один, але за підтвердженою  інформацією свідків, крадіїв було двоє. Сталося все дуже швидко, оскільки працівники ВКП Броварського ВП ГУНП в Київській області , під час патрулювання, помітили двох чоловіків які вишли з будинку по вул. Незалежності, 2. Ці двоє поводилися підозріло, а коли до них підійшли - взагалі почали тікати. Зрозумівши, що щось тут не так, за ними почалося переслідування, в наслідок якого вдалося затримати одного чоловіка з цієї підозрілої пари. Підозрюваний 1988 року народження, мешканець м. Констянтинівка Донецької області. Раніше був вже тричі судимий.

При собі у нього був мобільний телефон, блютуз гарнітура, 1365 грн та, найголовніше, банківська картка на чуже ім'я. В цей же день, надійшло повідомлення від броварчанки, яка проживає по вул. Незалежності, 15А. Заява її надійшла пізніше, тому можна сказати, що злочинця затримали раніше, ніж стало відомо про злочин. Потерпіла повідомила, що незнайомці проникли до її квартири за допомогою підбору ключа, та викрали близько 1000 грн, банківські картки, а також ювелірні вироби.

Досудове розслідування вже триває, встановлюється особа другого співучасника. А затриманий чоловік поки перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання.