WTF?
     
Непохитний "АвтоСоюз": броварський автоперевізник продовжує ігнорувати учасників АТО (ВІДЕО)

Вчора учаснику бойових дій відмовили у праві на безкоштовний проїзд в автобусі (посвідчення учасника бойових дій, згідно з нормою пункту 7 ч.1 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»). Як повідомляє сам потерпілий в соціальних мережах, відбулося це в скандальній 327-й маршрутці, коли водій відмовив везти чоловіка безкоштовно, аргументувавши це тим, що всі пільгові місця вже зайняті.

Аби остаточно похизуватися своїми знаннями - продемонстрував газету, в якій, начебто, йшла мова про те, що пільги на безкоштовний проїзд знімаються з 1 липня. Спішимо заспокоїти, адже пільги ніхто не знімав і на клаптику паперу лише обговорювали можливе у майбутньому скорочення кола осіб, на яких розповсюджуються пільги сьогодні, але про учасників бойових дій там не йшлося.Нажаль, розібратися у всій цій ситуації не вдалося, тому спільну мову з водієм чоловік так і не зміг знайти. Але аби такого більше не повторювалось, учасник бойових дій написав скаргу на перевізника із проханням розібратися та роз'яснити водіям їхні обов'язки щодо перевезень пільгових категорій осіб.

В соцмережі мешканці міста скаржаться не тільки на перевізник ТОВ "АвтоСоюз", але і конкретно на цього водія, який, начебто, вже бував в таких ситуаціях та на якого писались скарги За словами пасажирів, тоді керівник перевізника вибачився, та пообіцяв покарати водія.

Нагадаємо, що саме водій цього перевізника у 2017 році  відмовив матері загиблого в АТО броварчанина Дмитра Янченка Наталії у безкоштовному проїзді в автобусі. Водій нагрубіянив жінці та відмовився висадити її з маршрутки