WTF?
     
В Броварах забудовник ошукав своїх вкладників на 2 млн. грн.

До суду направлено обвинувальний акт проти 36-річного забудовника, який шахрайським шляхом заволодів майже 2 млн гривень громадян в місті Бровари. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

Влітку журналісти одного видання провели своє розслідування, тому очевидно, що мова ведеться про Житлово-Будівельний-Кооператив, який в Броварах почав будівництво комплексу багатоповерхових будинків в районі Купави.

 


Відзначається, що в 2016 році чоловік створив житлово-будівельний кооператив, аби шахрайським шляхом заволодіти грошима громадян. Свої кошти люди перерахували для будівництва багатоповерхових житлових будинків в Броварах. Кооператив разом з директором товариства уклав з орендарем земельної ділянки в Броварах тристоронній договір про забудову житлових багатоповерхових будинків. Згідно з угодою, орендар земельної ділянки делегував кооперативу права на будь-які дії. Однак Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Київській області не видавав дозволи на будівництво, так як учасники договору в інспекції не зверталися.

Далі глава кооперативу організував продаж квартир, підписуючи договори з потенційними інвесторами про сплату пайових внесків на розрахунковий рахунок кооперативу. В результаті він отримав майже 2 млн грн. Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Більш за все, що мова йдеться про Клацуна Ярослава Михайловича, який також відомий як один із засновників ЖБК "Діамант".  Цікаво, що згідно того ж журналістського розслідування ім'я Клацун Ярослав Михайлович згадується в ряді кримінальних скандалів не тільки у м. Бровари, але і у столиці. Тисячі вкладників залишились "у розбитого корита" через кримінальні махінації вище вказаної особи.
Залишається відкритим запитання - чому, знаючи про "бувалу славу нашого героя" та сльози багатьох українських сімей, броварська влада дозволила це будівництво?

Броварчанам лишається тільки сподіватись, що інвесторів ЖБК не спідкає сумна доля вкладників будівництва по вул. Симона Петлюри 21-Б, бо історія попереднього бізнес-проекту Клацуна Ярослава по ЖК "Діамант" ще не завершилась. Нагадаємо, що навесні 2018 року  вкладники ЖК «Діамант» декілька разів перекривали рух транспорту частиною вулиці Київській та вул. Гагаріна, щоб звернути увагу влади та забудовника на свою проблему по відсутності електро та водопостачання.