WTF?
     
Загальноміський суботник у Броварах

  Наше місто має бути чистим, а чистота починається з нас. Для того щоб зробити Бровари охайними та прибраними, міський голова видав розпорядження «Про проведення Дня довкілля», яке сьогодні було оприлюднене на сайті Броварської міської ради.

  Згідно з розпорядженням, День довкілля у Броварах проведуть цієї п’ятниці, 6 листопада. Мета заходу – санітарно очистити рідне місто. Організацією суботника мають зайнятись представники Броварської міськради та директор КП «Бровари-благоустрій». 

  Усі охочі долучитись до прибирання території міста мають зібратись 6 листопада о дев’ятій годині ранку поблизу будівлі броварського міськвиконкому (вул. Гагаріна, 15).

  Повідомляють броварчан про організоване прибирання міста також адміністрації ЖЕКів. Мешканці нашого міста неодноразово сьогодні помічали відповідні повідомлення, розклеєні у під’їздах. Відповідно до тексту цих оповісток, власникам погребів і гаражів пропонується прибрати територію, яку вони займають. Броварчани, які ще не знали про загальноміський суботник ділилися фотографіями цих повідомлень у соціальних мережах.