WTF?
     
Дівчинку з Броварщини на інвалідному візку відмовились обслуговувати вінницькі таксисти

Вінницькі таксисти не перевозять броварчан з інвалідністю. 

Саме з цим зіткнулась Олена, яка зі своєю донькою Марійкою проживає у Великій Димерці, що на Броварщині. Марійка з народження хворіє дитячим церебральним паралічем із затримкою психомвоного розвитку, тому змушена пересуватися на інвалідному візку. При чому самостійно це вона робити не може, тому постійно перебуває під опікою мами Олени. 

Перебуваючи у Вінниці, де Марійка вступила до місцевого коледжу, Олена зіткнулась з проблемою пересування по місту автотранспортом таксі. Всі служби відмовляються приїжджати на виклик до людини на інвалідному візку.

  

05.09.2018 року Олена близько години  під дощем намагалась замовити таксі, яке зможе перевести її з донькою з реабілітаційного центру до коледжу, адже Марійка вже спізнювалась на заняття. Звичайно жінка попереджувала диспетчерів про інвалідний візок, який компактно збирався і просила прислати автівку типу мінівен чи бус. Диспетчери відразу або кидали слухавку, або повідомляли, що з інвалідним візком вас ніхто не повезе.

Нарешті автомобіль служби таксі "Бліц" приїхав (хоча дивно, адже викликали таксі "Вимпєл"). Тільки це був звичайний "покоцаний" Деу Ланос Замість обіцяного диспетчером мікроавтобусу чи мінівену. Водій,  якому було на вигляд біля 60-ти років, побачивши Марійку на візку, в грубій формі відмовив у послузі перевезення "таких" пасажирів. Дуже дивно, адже на офіційному сайті цієї служби вказано, що їхня компанія займається усіма видами перевезення і поміток про перевезення людей з інвалідністю немає.

Водій Ланосу після вмовлянь Олени все ж таки згодився відвести маму з донькою до коледжу, але відмовився допомогти завантажити інвалідний візок у багажне відділення автівки (хотів, навіть, аби пасажири залишили візок на місці) та переставити переднє пасажирське сидіння в положення аби на задніх пасажирських місцях було більш просторіше. Під час дороги, водій постійно нецензурно лаявся та обурювався, що такі люди користуються послугами таксі. До місця призначення таксист пасажирів не захотів довозити, аргументувавши це тим, що йому буде погано розвертатись. Дуже засмучена таким "добрим ранком" Олена  під дощем довезла Марійку на інвалідному візку до коледжу із запізненням на заняття на цілих півтори години... 
Що це? Дискримінація людей, яким із здоров'ям в житті пощастило менше? Можливо це фішка цієї служби, але ж інші служби взагалі відмовлялися приїжджати на виклик до пасажирки на інвалідному візку. 
Ось так хвалебне місто Вінниця зустріло мешканців Броварщини.