WTF?
     
Як в Броварах санстанція повітря замірювала

 

 Окрім того, ще 15 жовтня він звернувся до Броварської міської ради з вимогою втрутитись у ситуацію, після чого на її офіційному сайті з'явилось оголошення, що повітря в нормі.

 Наша команда прибула за адресою за півгодини, але тут виявилось, що місце зустрічі зазначено дещо розмито. Будинок (на Лагунової 18 б ) розташований таким чином, що його можна обійти з трьох боків - 1-й вздовж дороги, 2-й - з боку житлових під'їздів, 3-й - з боку БТІ. 

  

 Ми ходили периметром близько 50 хвилин, аби не пропустити подію та поспілкуватись з фахівцями. Нас цікавило, чому замір робитимуть за цією адресою (а, наприклад, не на Лагунової 10, де будівельники палять, щось неймовірно смердюче, а дим розноситься на кілька кварталів, або не на вулиці Кірова, де напередодні все було в диму, через багаття біля дитячої лікарні)? Чому замірюватимуть в одному місці, якщо дихати нічим по всьому місту?

 

І чому все ж таки проби братимуть о 14-й годині дня, якщо димить переважно у темний час доби?

  

  Утомившись від нарізання кіл біля будинку, ми нарешті зв'язалися з представником санстанції (номер якого нам дав пан Дмитро), щоб уточнити місце події.

- Добрий день, я дзвоню представнику санстанції?

- Правильно, - відповів нам жіночій голос.

- Можна уточнити, де саме робитиметься замір повітря?

 

- А ви хто? - Коли на тому кінці дізналися, що телефонують журналісти, розмова перестала клеїтись.

- А що на замірі повітря мають бути присутні журналісти?

- Принаймні, вони мають на це право.

- Хто вам це дозволив...

- Перепрошую, ми не в Радянському союзі, ви що там збираєтесь обговорювати військову таємницю?

- Ви не писали заяву на дозвіл, - після цих слів ми почули короткі гудки. Не дочекавшись відповіді, ми пішли як-то кажуть по-добру, по-здорову. Але з нами на зв'язок вийшов пан Дмитро.

 Виявляється, що після запиту, представники санстанції самі запросили Дмитра на замір, коли він зателефонував "представнику санстанції", він не брав слухавку. Ми попросили нашого нового друга, повідомити нас про результати заміру.

  

 Виявилось, що броварських фахівців привіз представник власника котельні ТОВ "Фелікс Енерджі", що вже наводить нас на певні думки. Біля котельні заміри не робились. Присутні були проти того, щоб їх знімали. Про результати Дмитра не повідомили, тільки констатували, що потрібно чекати. Але навіщо, в такому випадку, запитувача запросили на замір?