WTF?
     
Справа у зґвалтуванні неповнолітньої броварчанки набирає обертів: що показав детектор брехні на її свідчення?

Після рішення суду щодо тримання двох чоловіків під вартою, їх захисники подали апеляцію, аби перевести підозрюваних на домашній арешт. Про це інформує прокуратура Київської області.  Нагадаємо, що не так давно на всі Бровари прогриміла справа про зґвалтування неповнолітньої дівчини цими ж чоловіками. Рішення суду було однаковим що з одним злочинцем, що з другим - їх відправили під варту, поки триває слідство. Їм також повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 152 (зґвалтування неповнолітньої групою осіб) КК України, а також про те, що наразі чоловікам загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.

Але схоже, що не всі згодні з таким перебігом обставин. За словами Сергія Костири, вчора до місця навчання потерпілої приїхали двоє поліцейських, які почали звинувачувати дівчину в тому, що вона сама винна в цій ситуації й що їй загрожує кримінальна відповідальність, за те що "вона дала порядним хлопцям".

Тут у розв'язанні цього питання допоміг і сам Сергій Костира та Володимир Ведмідь - один з найкращих поліграфологів України. Дівчинка давала відповіді на запитання, які їй ставили, при цьому всі її слова перевірялися на детекторі брехні. Цей пристрій підтвердив, що статевий акт справді був, причому все було примусово. Один з обвинувачуваних погрожував неповнолітній тим, що викине її з балкона, а також тримав її за горло та закривав рот. Інший тримав за волосся. Також пристрій визнав правдою слова 16-річної броварчанки про те, що секс був вагінальним та оральним, а також те, що все дійсно відбувалося так, як розповіла потерпіла на суді. Всі документи, які це підтвердили були додані до цієї справи.

   

Сергій, як представник потерпілої, сподівається, що це допоможе покарати винних.