WTF?
     
Перший раз у перший клас: в Броварах гімназія ім. Олійника зустріла першокласників

Для деяких шкіл святкування першого вересня почалося  лише третього числа, але школярів це не зупинило. Тому саме сьогодні багато малюків пішли перший раз у перший клас, в той час, як випускники востаннє відвідали свято першого шкільного дзвоника. Через нещодавню реформу у сфері освіти, про навчання в тих школах, які розташовані за місцем проживання, в багатьох закладах освіти майже переповнені класи. Хоча, як зазначив Ігор Сапожко на своїй сторінці в фейсбуці, в планах на майбутнє вже розглядається питання щодо нових шкіл. Але всі ресурси за 2018 та 2019 роки направлені на удосконалення вже існуючих шкіл. Наприклад, броварські заклади освіти готові до НУШ на 70%.

Цілих п'ять перших класів привітала сьогодні гімназія ім. С. І. Олійника, що на Торгмаші. Після того, як малюків вивели старшокласники, їх напутнім словом привітала Козленко О. М., директор цього закладу освіти. Не обійшлося й без танців з піснями.

 

Сюрприз з танцем приготували й самі першачки, за що були нагороджені гучними оваціями.

 

 Будемо сподіватися, що нові вчителі, які взяли під своє крило цих діток, стануть для них другою мамою в домівці під назвою "Школа".