WTF?
     
Головний актор кінострічки "Кіборги" поспілкувався з броварчанами

1-го вересня, відбувся безкоштовний показ кінострічки "Кіборги". Організатори, ГО "Рідне місто Бровари" та ВО "Свобода" хотіли таким чином вшанувати загиблих на війні з Росією, а також нагадати людям, як все було. Але все ж таки, найцікавіше чекало на броварчан спочатку. Попри запізнення в півгодини, невеличкий концерт, який відбувся перед кінопоказом, викликав у глядачів ще той інтерес та овації.

На ці урочистості запросили справжніх бійців АТО: Ірину з батальйону "Січ" , Дмитра та Олександра з 72-ї Білоцерківської бригади. Їх також нагороджував Фатєєв Анатолій - боєць 93-ї бригади.
 
Воїни розповідали, що їх очікувало по той бік мирного життя, в яких умовах вони жили та перед якими труднощами поставали, коли повернулися в цивільне життя. Ірина, дівчина-доброволець на фронті, навіть зачитала один свій твір, в якому вона зверталась до свого саду, який вона покинула на 4 роки, аби захистити Україну.
 
Пізніше, після цих героїв, на сцену піднявся й один із головних героїв фільму "Кіборги" - Роман Ясіновський, який грав "Гіда" в цій кінострічці. Він сам участі в воєнних діях не брав, але розповів, що йому часто буває соромно через це. Але його місце тут, і саме тому він намагався передати по максимуму всі емоції у своїй ролі, аби люди зрозуміли наскільки важко приходиться бійцям на фронті.
 
Фільм розпочався десь о 19:40, але, хоча видно було не дуже добре через те, що на вулиці все ще було світло, люди позаймали майже всі місця.

Все ж таки, на цей захід йшли не стільки, аби подавитися фільм, але щоб відчути цей дух єднання, поспівчувати загиблим та висловити свою подяку бійцям, які захистили Батьківщину.