WTF?
     
На Броварщині продовжується незаконний видобуток та продаж землі

В с. Літки знову підіймалося питання про незаконне володіння ґрунтовим покривом земель та подальший його продаж. На своїй сторінці в фейсбуці, Роман Постол зазначив, що у квітні цього року ситуація особливо набрала обертів, оскільки в урочищі «Старий сад» незаконно використовували ділянку розміром в 4,28 га.

 

 

Якщо не поглиблюватися в усю цю ситуацію, Лось Валентин Болеславович у 2005 році звернувся до Літківської СР із заявою про надання йому в оренду вказаної ділянки під фермерське господарство, на що отримав вмотивовану відмову, закріплену рішенням сільради №430-26-ІV від 05 серпня. Після цього почалися судові розгляди між сторонами, поки не змінився голова сільради, який начебто надав дозвіл на використовування цієї ділянки Лосю В. Б. Одначе судовий розгляд ще тривав, тому цей дозвіл не мав ніякої сили й ділянка по всім документам та правам належала селу. Та попри цей факт, Лось В. Б. продовжував використовувати цю ділянку, видобувати землю звідти та продавати її. Про це Роману Постолу й повідомили небайдужі жителі села. Тоді пан Роман і вирішив поїхати та задокументувати це дійство на телефон. Водій камаза, який як раз збирав землю, почав вивантажувати її назад та зателефонував своєму "шефу". Після цього приїхав на ділянку Лось Б. В., син Лося В.Б. Але приїхав не абияк, а зачепивши при цьому Романа Постола, ледве не наїхавши на нього. Робочі зі своїми машинами встигли втекти до приїзду поліції, а ось Лосю В.Б. так не пощастило, тому його затримали.

Поліція склала на затриманого 2 протоколи по ст.126 та 185 КУпАП, щодо їзди за кермом без водійського посвідчення та злісна непокора законним вимогам поліцейського. Слідчо-оперативна група прийняла від Романа заяву по ст.296 (Хуліганство) та склала ОМП (огляд місця події). З квітня цього року вже було відкрите провадження про повернення в громаду земельної ділянки, на якій здійснюється незаконне зняття та подальший продаж ґрунту, але попри це на нього не реагує ні пан Лось В.Б. з його сином, ні, як не дивно, сільська рада 7-го скликання, яка не спішить співпрацювати з поліцією.