WTF?
     
Місто щасливих людей: що чекає броварчан на День міста?

Напередодні дня міста Бровари, відбудеться творчий вечір заслуженого артиста України та нашого земляка, Юрія Ракула. Проходити це дійство буде в МКЦ "Прометей" о 17-й годині.

А вже 15 вересня святкується День міста Бровари, тому було б непогано знати що де і як буде відбуватися на це свято. Саме в цьому й допоміг "Громадський Ревізор", надавши інформацію щодо святкування.

Усі розваги проходитимуть на території парку «Перемога» з 10:00 ранку до 17:00 вечора, але після указаного часу радимо вам перейти на "головну сцену", яку облаштують на перехресті бульвару Незалежності та вулиці Гагаріна. Там на броварчан і будуть чекати сюрпризи.Концерт будуть починати "НАОНІ" - Національно академічний оркестр народних інструментів України, який відомий своїм вмінням виконувати відомі закордонні хіти за допомогою українських народних інструментів. Після їх виступу для броварчан заспіває вже знайомий нам кавербенд "Комікси" та вінбаг-шоу.

  

Також нас привітає представниця справжньої зіркової династії SonyaKay, серед хітів якої є такі пісні, як: “Знаю я твоя», «Слухай моє серце», «Рай», тощо. А щоб ніхто не засумував чи не занудьгував на концерті хедлайнером свята буде єдиний та неповторний DZIDZIO з яскравою шоу-програмою Super-Puper.

  
Ну і яке ж свято без дискотеки? З цим нам допоможе DJ Konstantin Ozeroff – реміксмейкер і саунд-продюсер, автор численних треків і реміксів, відомих по всій Європі. На дискотеці радимо бути особливо уважними, оскільки під час дискотеки зі сцени пролунає слово-пароль завдяки якому кожен зможе продовжити своє святкування у нічному клубі «Позитив» і отримати від власників невеликий презент (вхід на літню терасу нічного закладу також буде безкоштовним завдяки "чарівному" слову).

  

Унікальним також буде виступ "дзеркальних людей", костюми яких виготовлені з високоякісного дзеркального полотна, яке не спотворює зображення.

Інтригу також тримають і з одним загадковим гостем про якого броварчани дізнаються лише на самому святі. Окрім цього 15-го вересня Бровари відвідає один з провідних психологів України Дмитро Карпачов.

  

Ну і наостанок не проґавте свою можливість виграти путівку за кордон. Її будуть розігрувати після виступу "НАОНІ",серед всіх учасників, які пройдуть квест «У пошуках щастя». Цим щасливчиком може стати будь-хто з вас. Основні вимоги: отримати флаєр (буде у вільному доступі) → відвідати сім локацій (Домівка, Платформа лідерів, MadeinBrovary, Коло дружби, Teen клумба, Олімпійське містечко, Welcome зона) → отримати відмітку на флаєрі у спецагента туристичної агенції Coraltravel(особливі прикмети: футболка та кульки з логотипом Coraltravel) → залишити заповнений флаєр у лототроні (намет Coraltravel, біля арки). Єдине про що попереджують організатори - це час за який ви повинні відгукнутися. Якщо протягом хвилини власник флаєра-переможця не відгукнеться, його просто переобиратимуть.