WTF?
     
Як в Броварах відсвяткували День Незалежності України та День Прапору України

Ці декілька днів, які тривали з 23-го по 25-е серпня були дуже насиченими подіями для броварчан. Спочатку, на День Прапору України, була більш офіційна частина: прозвучала молитовня за нашу країну.

 

 А також відбулося урочисте підняття прапору, яке супроводжувалося гімном України.

 

Окрім цього, пройшли дві церемонії. На першій молодим броварчанам вручали їх паспорти громадян України, а на другій відбулося нагородження кращих працівників підприємств та установ міста, військовослужбовців Подяками Київської обласної ради, Подяками Броварського міського голови, Почесними грамотами виконавчого комітету Броварської міської ради.

 

Наприкінці слово взяв і міський голова Ігор Сапожко, який подякував всім присутнім та привітав зі святом, не забувши вшанувати загиблих хвилиною мовчання.

 
Але крім цього, 23-го серпня можна було знайти й багато цікавинок в бібліотеках - як в дитячій, так і в загальній. Там були розташовані спеціально приготовані стенди з інформаційними повідомленнями про Україну, її історію та прапор.

  

Прочитати таке було цікаво та корисно і дітям, і дорослим.
Та попри це, всі основні веселощі залишили до наступного дня, Дня Незалежності України. Цей день почався з футбольного матчу в рамках «Кубку Володимира Івановича Подзігуна» серед футболістів 40 р. та старших.

 

Пізніше, близько 11-ї години, почав «оживати» і парк, в якому почалася благодійна ярмарка та підготовка території для різних заходів.

 

Ще через декілька годин, на встановленій сцені розпочався концерт, де виступали юні таланти Броварів. Мешканці міста змогли насолодитися співом, танцями та навіть акробатичними виступами молоді та дітей!

  

Крім цього проводилося безліч фестивалів та проектів, в яких могли взяти участь всі охочі: фестиваль «GreenCity SportFest» та фестиваль української кухні, виставка картин та виробів HANDMADE, а також різні майстер-класи, які могли зацікавити кожного.

 
Не менш яскравими, в прямому сенсі цього слова, видалися і наступні декілька годин. Фестиваль яскравих фарб «HOLLI» повеселив як малечу, так і дорослих.

  

Адже крім різних конкурсів, які проводили організатори, тут була і найголовніша запорука сміху та веселощів - можливість кидатися спеціальними фарбами та забарвитися різними кольорами веселки!

 
На 27-му річницю Дня Незалежності України були ї інші змагання, наприклад шаховий турнір, який пройшов в броварському міському шаховому клубі. Турнір організований відділенням шахів ДЮСШ відділу молоді й спорту Броварської міської ради. В ньому взяли участь 17 шахістів (9 дорослих і 8 дітей), серед яких, крім броварчан, були й представники Великої Димерки. Як повідомляє Броварський спортивний портал, «золото» в турнірі дістав Володимир Хворостін, з його результатом у 8,5 очок. Таку ж кількість набрав і Вадим Марченко, але нажаль поступився місцем через особистий коефіцієнт. Під наглядом головного судді, Григорія Гребініченко, були оголошені й переможці серед дітей, а саме: Віталій Корнієнко (5 очок), другий Влад Сидоренко (4.5очки) і третій – Артем Савченко (4 очки).


В парку «Перемога» також проводилися «вільні змагання» в яких кожен міг брати участь. А вже через декілька годин на спортсменів очікувала церемонія нагородження.

 
Трішки відпочити можна було й на літературному вечорі, де молодь броварів з радістю співали пісні під акорди гітари, зачитували вірші та свою прозу.

 

Проте спочатку стався невеличкий конфуз, коли на виділеному місці довелося зіткнутися з нетверезими чоловіками, які дуже голосно себе вели та не бажали перейти в якесь інше місце, щоб не заважати. Але поліція прийшла на допомогу доволі швидко, хвилин через 20 після виклику, тому незабаром можна було забути про цей прикрий інцидент.

 
Ну і наостанок день закінчився дуже «атмосферно», коли в Броварах провели першу «Ніч кіно». З 22-ї години до вказаного місця поприходило чимало людей, зі своїми пледами, смаколиками та навіть подушками. Після перегляду трьох фільмів «Marvel», які якраз закінчилися близько четвертої ранку, втомлені, але задоволені броварчани почали розходитися по домівках.
25-го числа теж було декілька цікавинок, які начебто завершували це триденне святкування. Наприклад, поліція Броварів провела захід, як для дорослих, так і для дітей, де показала всі свої «пристосування» для роботи: поліцейські машини, спеціальні костюми та зброю.

 

Крім усього цього також був справжній оркестр. Але головними зірками цього «показу», стали наймолодші «працівники» правоохоронних органів – цуцики, які мають в майбутньому стати помічниками нашим поліцейським.

 
Ну і за гарною традицією, завершилися ці три дні танцями та співами.

  

Після вечірнього концерту, броварчани й самі мали змогу потанцювати досхочу, адже для них навіть спеціально провели вечір табати. Танцювали, як дорослі, так і зовсім малеча, тому третій день святкування минув для всіх під нотки пісні «Despacito».