WTF?
     
20-го серпня Броварська міська рада провела розширену оперативну нараду

Різні питання життєдіяльності міста були розглянуті 20-го серпня на розширеній оперативній нараді під головуваванням мера міста Бровари, Ігоря Сапожка, та з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста й територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Як повідомляє офіційний портал Броварської міської ради, особливу увагу приділили здоров'ю броварчан. Так, за підрахунками, минулого тижня було зафіксовано три випадки кору, та ще чотири з хворобою Лайма. Але лікарі заспокоюють, що абсолютно всі пацієнти захворіли внаслідок відсутності щеплення. А саме інфікування відбулось через покуси кліщів, на території Броварського лісництва, та взагалі у Житомирській та Чернігівській областях.

Також на минулому тижні були взяті проби питної води у всіх закладах освіти міста та бюветах. Вода була перевірена в лабораторіях і, за висновками професіоналів, абсолютно відповідала санітарним нормам.

Згадано було і те, що всі пенсійні виплати, станом на 17 серпня, були профінансовані в повному обсязі.

Центр зайнятості також повідомив важливі цифри. Так, за документами, станом на 17 серпня зареєстровано близько 792 безробітних, в той час, як наявних вакансій – 845.

Ну і звичайно, перед 1-м вересня підіймали питання щодо навчальних закладів. Працівникам спецвідділу з питань благоустрою доручили контролювати процес з підготовки приміщень та територій навчальних. Усі накази щодо цього були видані Ігорем Сапожко, а саме: комунальним службам міста провести благоустрій під'їздів до навчальних закладів міста та привести у належний стан прилеглі до навчальних закладів території, у найближчий час провести роботи з покосу трави.

Не забули й про довгождані свята, яке відбудуться зовсім скоро, а саме День Державного Прапора України та День незалежності України, підготовка до яких триває повним ходом.