WTF?
     
Голепад на "Локомотив-Арені": броварський ФК "Юніон" перемагає в чемпіонаті Броварського р-ну з футболу

18.08.2018 в рамках XI туру чемпіонату Броварського району з футболу серед команд I ліги відбувся матч між броварським футбольним клубом "Юніон" та командою з с. Світильня з однойменною назвою.

Гра відбувалась в с. Шевченкове, незважаючи на те, що господарями матчу були броварчани. Через незадовільний стан футбольного поля БВУФК, на якому "юніонівці" зазвичай приймають своїх суперників, матчі вже в котрий раз броварчани проводять на "Локомотив-Арені", що в с. Шевченкове.

 

На рідкість броварська команда зібралася в більш-менш оптимальному складі. Можливо саме цей факт надихнув гравців тільки на перемогу. З першої хвилини матчу ФК "Юніон" взяв гру під свій контроль і вже на 4-й хвилині матчу Іван Откидач відкриває рахунок матчу. Непогані комбінації, стрімкі контратаки та точні передачі стали запорукою другого взяття воріт. На 17-й хвилині матчу той же Іван Откидач подвоює рахунок матчу. 

 

Гравці ФК "Світильня" намагалися перевести територіальну перевагу на свою користь, але продовжували пропускати гол за голом у свої ворота. На кінець першого тайму у воротах "Світильні" "розписалися" Леонід Акопов та оформив покер Іван Откидач. На перерву команди пішли з рахунком 5:0 на користь ФК "Юніон".

На початку другого тайму "своє слово сказали" вже гравці ФК "Світильня". На 47-й хвилині матчу Вадим Островський відігрує один м'яч та робить рахунок 5:1. Чи то броварчани розслабились, чи то гравці Світильні "прокинулись", але на 71-й хвилині "світильчанин" Вадим Кукса з пенальті скорочує рахунок до 5:2.

 
Гра почала потрохи вирівнюватись, з'явилась боротьба за кожен квадратний метр на полі. Одне з таких протистоянь закінчилось порушенням правил в штрафному майданчику "світилчан". Пенальті вдало виконав Семенець Руслан, який тільки-но вийшов на поле після заміни.

Вже в додатковий час гравець ФК "Світильня" Вадим Кукса оформлює дубль та робить остаточний рахунок 6:3 на користь броварського ФК "Юніон".
Після цієї гри в турнірній таблиці відбулась рокіровка - "Світильня" з шостого місця опустилась на сьоме, а ось з на шостій сходинці опинились якраз ФК "Юніон", які після цього матчу піднялися з сьомого місця турнірної таблиці.

Президент броварського футбольного клубу "Юніон" Руслан Семенець дякує своєму генеральному спонсору ЖК "Саванна Сіті" та інформаційним спонсорам - інтернет-провайдеру "Бровіс" та виданню новин "At Brovary"