WTF?
     
Броварський парк "Перемоги" пограбували на суму 1,5 млн грн

У 2016 році один директор товариства вирішив схитрувати та залишити собі гроші, які виділялися на виконання робіт з капітального ремонту з відновлення інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемоги», а це 16 млн грн. Про це інформує прокуратура Київської області. За покращення нашого парку договір уклали Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА та один із товариств, директор якого мав доступ до усіх паперів, документів та звітів. Таким чином, він написав, що всі будівельні роботи по капітальному ремонту в парку "Перемога" начебто виконані в повному обсязі.

Проте, висновки судових будівельно-технічних експертиз "стверджували", що результат цього "капітального ремонту" по витраченій сумі не збігається з тою, за яку спочатку йшла домовленість. Не вистачало ще "невеличкої" суми, а саме 1, 5 млн грн.

Досудове розслідування ще триває, але чоловіку процесуальним керівництвом Броварської місцевої прокуратури вже було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Йому загрожує строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.