WTF?
     
В с. Зазим'я, броварського району, поліція нарешті розібралася з незаконним видобуванням піску на суму в десятки млн грн (ВІДЕО)

Розслідування почалося з програми "СтопКор", коли активісти повідомили про нелегальну точку видобування піску в с. Зазим'я. Розслідування майже нічого не дало, оскільки працівники нічого нормально не розповіли та не пояснили. Наскільки відомо, це все почалося ще в травні, але встигли зробити вже чимало: за підрахунками піску намили 100 тис. тонн, а це десятки мільйонів грн. По документах сільрада віддала цю землю для котедж-містечка, але, як можна побачити, землю використали не за призначенням. Поліція нормально відповісти не змогла, лише замилювала очі. В сільраді ситуація була не краща, тут навіть не намагалися відповісти.

І ось, завдяки моніторингу Інтернет мережі, поліцейські змогли запобігти незаконному вивезенню з Броварського району піску. Як повідомляє поліція Київської області, правоохоронці відразу взялися за справу та невдовзі виявили дуже велику кількість піску на берегах Десни в Броварському районі, а також земснаряд для видобутку піску. Згодом, було відкрито кримінальне провадження за ст. 239-2 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах).
  
Після обстеження дна річки водолазами, стало зрозуміло, що вся ця техніка дуже шкодила екосистемі Десни, тому зараз триває досудове розслідування, але документів, які б дозволяли видобувати пісок у цих людей немає. З цих причин, поки що вживаються необхідні заходи щодо накладення арешту на вилучену техніку