WTF?
     
Броварська міська прокуратура подала в суд, аби відстояти земельну ділянку вартістю майже 150 тис. грн

Броварська міська прокуратура подала в суд позов, аби повернути в державну власність земельну ділянку вартістю майже 150 тис. грн. Як повідомляє прокуратура Київської області, Рожнівська сільська рада у 2012 році передала цю ділянку в приватну власність громадянину для будівництва та обслуговування житлових будівель та споруд.

Пізніше стало відомо, що сільська рада вирішила скасувати дозвіл на розробку документації із землеустрою для отримання вказаної земельної ділянки у власність громадянину. Проте, це нічого не змінило і, надалі, земельна ділянка неодноразово відчужувалася на підставі цивільно-правових угод на користь інших осіб.

Більш того, стало відомо, що цю ділянку просто не мали права надавати в приватну власність кому б то не було, оскільки це порушує вимоги Земельного та Лісового кодексів України без вилучення з держлісфонду та згоди землекористувача на припинення права користування нею, а також без зміни її цільового призначення, адже ця земля є державною власністю і знаходиться в постійному користуванні державного підприємства «Вищедубечанське лісове господарство».