WTF?
     
Оперативна робота поліції: за добу було затримано 4 броварчанина, які порушили закон

Наразі триває оперативно-профілактична операція «Розшук», спрямована на те, аби підвищити ефективність роботи працівників поліції з розшуку підозрюваних, обвинувачених чи підсудних, безвісти зниклих осіб. Але плоди цієї операції можна побачити вже зараз! За інформацією поліції Київської області, за добу було затримано 4 особи, які порушили той чи інший закон та переховувалися від органів влади.

Так, Броварським відділом поліції було затримано двоє броварчан, на яких відкрито кримінальне провадження ст. 407 Кримінального кодексу України (Самовільне залишення військової частини або місця служби). Одному з них 19 років, але, крім цього правопорушення, на його совісті ще можливе скоєння грабежу. Оскільки чоловік переховувався від органів досудового розслідування, його передали до слідчого відділу для проведення подальших слідчих дій.
Іншому винуватцю 28 років і він безнапасно переховувався понад два місяці, перебувавши в державному розшуку. Його передали до військової служби правопорядку.

Ну і наостанок велику роль зіграла злагоджена праця поліцейських Київщини та їхніх колег з Черкащини, оскільки завдяки їй був спійманий 37-річний броварчанин, якого звинувачують у незаконному збереженні наркотичних речовин.