WTF?
     
На Броварщині двох малюків, які жебракували на залізниці, відправлять до притулку

Після того, як поліції Київської області стало відомо про те, що в електропоїзді, сполучення Київ - Ніжин, жінка ходить та жебракує з маленькою дитиною - правоохоронці не стали гаяти на часу та відразу почали пошуки цієї "бідної матусі" та дитини. Пізніше Броварський відділ поліції став розпитувати мешканців населеного пункту, де бачили схожу за описом 45-річну жінку з малюком. Як інформує поліція Київської області, саме в такий спосіб правоохоронці й вийшли до залізничної колії станції Заворичі, поруч з якою і стояв намет - помешкання цієї сімейки.
 
Більш того, в цих жахливих умовах проживала не одна дитина, а дві. Так, поліцейськими та працівниками служби у справах дітей та сім"ї місцевої об’єднаної територіальної громади було вилучено двох крихіток та направлено їх до місцевої лікарні.

 

Документів на 3-річну дівчинку та 2-річного хлопчика у жінки, яка назвалася їх матір'ю, не було, тому наразі триває перевірка, надано відповідні запити до пологових будинків, де за словами жінки вона народжувала цих дітей. Поставлене питання щодо того, аби направити малюків до притулку.