WTF?
     
З 15 серпня вартість проїзду до Києва складатиме 15 грн.: але і за 12 грн. також можна дістатися столиці

Після того, як у фейсбуці з'явилася новина про те, що "акція" на проїзд з Броварів до Києва АС "Дарниця" закінчилася, в коментарях здійнявся ґвалт. І треба сказати, що не безпідставно. Акція діяла з 16 червня по 15 серпня 2018 року і тому, замість 14 грн, щоб дістатися до столиці броварчани платили 12 грн. Але чомусь, коли цей "атракціон небаченої щедрості", як його прозвали в коментарях, скінчився - проїзд став коштувати 15 грн. Як працює ця математика - наразі невідомо. Проте є перевізник, ціна в маршрутках якого залишиться по 12 грн.- Ми своє слово тримаємо і тому проїзд на 332-й маршрутці буде і надалі коштувати 12 грн, - говорить про цю ситуацію Олег Іваненко, депутат Київської обласної ради. Він та його батько, Валерій Іваненко, володіють автотранспортним підприємством "Інватранс", до якого входять маршрутки №332 та частина №403-А.

Наразі ще вирішується вартість проїзду на маршрутці №403-А, але, як висловився пан Олег, вони своїм словам не зраджують і тому залишають вартість проїзду до Києва по 12 грн.

Чим викликано підвищення цін і чи дане підвищення офіційне, не можуть відповісти, навіть, керівники підприємствперевізників.

Нагадаємо, що в червні місяці керівництво броварського перевізника "Інватранс" знизили вартість проїзду до столиці з 14 грн. до 12 грн. Інші перевізники на це відреагували дуже негативно, писали навіть скарги на "Інватранс", але не витримавши конкуренції все ж таки і вони знизили вартість проїзду.