WTF?
     
В Броварах пацієнти реабілітаційного центру звернулися до поліції із заявамипро незаконне утримання (ВІДЕО)

На спецлінію «102» поліції Київщини звернувся представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з повідомленням про те, що в місті Бровари по вул. Стельмаха буд. 18 незаконно утримують людей. Про це повідомляє на своїй сторінці Головне управління Національної поліції України в Київській області.

Слідчо-оперативна група з’ясувала, що за вказаною адресою знаходиться товариство з обмеженою відповідальністю. ТОВ займається нібито лікуванням громадян від алкогольної та наркотичної залежностей. За місяць перебування у так званому реабілітаційному закладі після оформлення договору з представниками товариства родичі утримуваних сплачують 12 тисяч гривень.

 

На момент прибуття поліцейських в центрі перебувало більше 20 підопічних віком від 20 до 81 року. Четверо з них надали покази та заяви до поліції щодо незаконного позбавлення волі.

Правоохоронці перевірятимуть наявність у підприємців ліцензій щодо надання відповідних послуг та умови, в яких перебувають люди.

За даним фактом броварська поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.