WTF?
     
Як в Броварах будуть святкувати 27-му річницю Незалежності України?

З нагоди відзначення 27-річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора в Україні, в Броварах буде проведено багато цікавинок та розваг. Про це інформує відділ культури Броварської міської ради на своїй сторінці в фейсбуці.

Наприклад, з 14-го по 28 серпня в Броварському краєзнавчому музею будуть проводитися оглядові та тематичні екскурсії присвячені Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України. 

23-го серпня заплановано два заходи:

О 9-й годині, на майданчику біля міськвиконкому, нас очікує урочисте підняття Державного Прапора України, вручення паспортів молодим громадянам міста Бровари, а також молебень за Україну за участі священиків та пасторів релігійних громад міста.

Об 11-й годині на броварчан очікує Броварська міська бібліотека зі своїми святковими й повчальними заходами, такими як: тематична книжкова виставка до Дня Державного Прапора України «Державний прапор – символ нації», інформ - повідомлення «Шляхами української державності» до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України та книжково-ілюстративна виставка «Україна – єдина країна», присвячена до Дня Незалежності України. Останні два заходи проводяться в Броварській міській бібліотеці для дітей.

А ось 24-го серпня всі заходи розписані ледве не погодинно, оскільки для броварчан планують зробити просто незабутнє свято!

О 10-й годині на нас очікують: 

Змагання з футболу «Кубок Володимира Івановича Подзігуна» серед футболістів 40 р. та старших (штучний майданчик БЗОШ № 10), благодійний ярмарок БФ "Інна" на Майдані Свободи та безліч цікавинок в парку "Перемога" (Фестиваль «GreenCity SportFest», фестиваль української кухні, розважальна програма, виставка картин та виробів HANDMADE, kids - зона, майстер-класи).

Об 11-й годині броварчан з радістю зустріне Броварська міська бібліотека з її розгорнутою ілюстративною книжковою виставкою на тему "Україна - моя Батьківщина!" та парк "Перемога" зі святковим відкриттям заходів, присвячених Дню Незалежності України.

З 12-ї години ви можете сміливо йти в парк "Перемога", оскільки там на вас чекає:

Водяна баталія біля фонтану, змагання з настільного тенісу серед дітей, змагання з шахів серед дорослих (на шаховому майданчику), змагання зі стрітболу серед усіх охочих (його ви зможете знайти на баскетбольному майданчику).

О 14:30 фестиваль яскравих фарб «HOLLI» буде чекати на вас в парку "Перемога".

16-та година вразить вас своєю святковою концертною програмою, яка присвячується 27-ій річниці Незалежності України:
- нагородження переможців спортивних змагань;
- виступи учасників фестивалю «GreenCity SportFest»;
- світлове шоу. Усе це ви зможете побачити в парку "Перемога", під аркою.

0 18-й годині ви зможете відпочити та познайомитися з однодумцями під час літературного вечора, який буде проходити на галявині біля літнього майданчика «Мушля».

А о 22-й годині на цьому ж місці вас буде чекати "Ніч кіно".

25-го серпня ви також зможете добре розважитися:

О 18-й годині в парку "Перемога" буде проходити святкова концертно-розважальна програма, за участі аматорських колективів Броварського міського клубу.

А о 20-й годині усе це масштабне свято завершиться танцями, а саме танцювальною вечіркою у стилі DESPASITO. Знайти ви її зможете в парку "Перемога", під аркою.