Гол на останній секунді: в чемпіонаті Броварського району з футболу ФК "Юніон" зустрічався з ФК "Альянс"

В неділю 12-го серпня о 10:00 в с. Требухів знову зустрілись броварські футбольні команди "Юніон" та "Альянс". Матч проходив в рамках X туру чемпіоната Броварського району з футболу серед команд I ліги.

ФК "Юніон" в черговий раз зібрався в неоптимальному складі. Недостача гравців захисної лінії команди тривожила президента "Юніона" Руслана Семенця, який також вийшов у стартовому складі на поле. Додавала тривоги ще і спека - на 10:00 стовбчик термометра перевішував +30°С.

Матч розпочався вчасно і відразу ініціативу в свої ноги взяли гравці  футбольного клубу "Альянс". Одна з перших атак і вже на третій хвилині матчу Загайський Володимир, гравець "Альянсу" відкриває рахунок матчу.
Гра в основному проходила на половині поля команди "Юніон", гравці якої намагалися тримати оборону. В середині першого тайму після альянсівця з лівого флангу в положенні поза грою  опинились відразу двоє його одноклубників, один з яких, Денис Філіпов, ударом головою переправив м'яч у ворота. На велике здивування, ні бокові судді, ні головий арбітр офф-сайду не помітили та зарахували взяття воріт.

Через спеку в середині кожного тайму арбітр зупиняв гру, аби на такій спеці футболісти могли попити воду.
До кінця першого тайму більше забитих м'ячів не було, тож команди пішли на перерву з рахунком 2:0 на користь ФК "Альянс".

Другий тайм розпочався ще активніше за перший. Тиск "Альянсу" на ослаблений захист "Юніону" приносив свої плоди. І це незважаючи на ряд сейвів голкіпера "червоно-білих" Петра Бойка, який час за часом виручав свою команду. Але КПД команди Руслана Семенця з кожною хвилиною става все нижче, що і стало результатом ще 4-х забитих м'ячів у ворота Петра Бойка.

Основний час закінчився з рахунком 6:0 на користь  "Альянсу". На останній хвилині, доданим арбітром час, гравці ФК "Альянс" порушили правила та "скосили" нігерійського легіонера ФК "Юніон" Поля Обебедуо. Штрафний удар на останніх секундах матчу блискавично реалізував Наумчак Денис. Матч закінчився розгромною поразкою команди "Юніон" від "Альянсу".

ФК "Альянс" - ФК "Юніон" - 6:1 (2:0)

Голи за "Альянс" - Загайський В. - 3, Філіпов Д. - 2, Біляр Б. -1

Голи за "Юніон" - Наумчак Д. -1

Попереджені:  Загайський В. (Альянс), Лавринович М. (Альянс, паління під час матчу), Откидач І. (Юніон)

Після 10-ти турів ФК "Юніон" посідає сьоме місце в турнірній таблиці. А ось ФК "Альянс" міцно закріпився в трійці найкращих команд першої ліги Броварського району з футболу.

Наступним суперником ФК "Юніону" будуть футболісти ФК "Світильня", який наразі випереджає "Юніон" всього на одне очко.
Президент броварського футбольного клубу "Юніон" Руслан Семенець дякує своєму генеральному спонсору ЖК "Саванна Сіті" та інформаційним спонсорам - інтернет-провайдеру "Бровіс" та виданню новин "At Brovary" та сподівається на підтримку броварчан в наступних турах чемпіонату.