WTF?
     
Відкриття пам'ятника на місці поховання броварських поліцейських

Сьогодні, 12 серпня, о 11:30 відбулося відкриття пам'ятника в честь розстріляних в Княжичах поліцейських. Відбулося це на місці поховання двох молодших інспекторів, Броварського міжрайонного відділу Управління поліції охорони, Сергія Орлова та Євгена Куртєва, а саме на міському цвинтарі, що по вул. Онікієнка.

 

Нагадаємо, що ця трагічна історія сталася 4 грудня 2016 року. Через випадковий, але фатальний збіг обставин та плутанину загинуло шестеро чоловіків. Про цю жахливу подію Україна говорила ще довго, слідство ведеться ще й досі.

Сам пам'ятник був встановлений за власні кошти сімей загиблих Сергія Орлова та Євгена Куртєва. Бажаючих бути присутніми на відкритті пам'ятника було не дуже багато, всі приносили квіти та висловлювали своє співчуття.

Ні міського голови, ні його заступників на заході не було. Також не виявили бажання вшанувати пам'ять своїх підлеглих і керівництво ДСО.

 

Згодом отець Володимир, священник храму Покрова Пресвятої Богородиці (УПЦ КП), зачитав молитву, звертаючись до Бога, висловлюючи надію, що тепер хлопці в кращому світі. 

Особлива подяка також і одному з організаторів заходу, депутату Броварської міської ради, Батюку Сергію, який і повідомив нам про встановлення пам'ятника.

Вічна пам'ять усім загиблим в ту жахливу ніч...

Пов'язані публікації: