WTF?
     
На Броварщині рятувальники провели інструктаж аграріям перед жнивною кампанією та відпочивальникам на водних об'єктах

Аби уникнути проблем під час жнивної кампанії, рятувальниками Броварського району було перевірено дотримання аграріями протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових, інформує Головне управління ДСНС України у Київській області. Оскільки зазвичай пожежі стаються саме через необережність аграріїв, їх неправильне поводження з вогнем або машинами - рятувальники провели "інформативний курс", а саме відповідні інструктажі та навчання щодо застосування первинних засобів пожежогасіння.
 
Для того, аби закріпити матеріал - також були подаровані тематичні друковані матеріали з правилами пожежної безпеки при збиранні та зберіганні врожаю. Будемо сподіватися, що це допоможе аграріям зібрати врожай без проблем.

Також 9 серпня були попередженні відпочивальники на воді. Адже, особливо в купальний сезон, дуже важливо дотримуватись правил безпеки та знати, як надати першу медичну допомогу, інформує ГУ ДСНС України у Київській області.

 

Саме тому рятувальники розповідали людям про те, що найнебезпечнішим є купання в необладнаних і заборонених місцях, пірнання з високих споруд і на мілині, заходити у воду в нетверезому стані та купання дітей без супроводу дорослих, а також роздавали листівки з усією потрібною інформацією.