WTF?
     
В Пухівці згорів магазин дружини депутата Броварської РДА

 

І знову в с. Пухівка неспокійно. За словами Віктора Сулими, який вчора разом з В. Губською звернувся до очільника Броварської поліції О.В.Янчинського та доповів про ситуацію в с. Пухівка і просив допомогти у вирішенні криміногенної ситуації, належним чином провести розслідування відкритих кримінальних справ, ввести патрулювання та забезпечити нормальне функціювання сільської ради, сьогодні, близько 2-х ночі, знову був скоєний бандитський напад, а саме підпалення магазину дружини депутата Бориса Щиголя біля церкви.

 

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Київській області, 

09 серпня о 02:20 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про те, що в селі Пухівка, на вул. Центральна горить торговий павільйон «Кропива».  

На місце події було направлено підрозділ 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари, сільських пожежних з Зазим`я та Пухівки. По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить торговий павільйон «Кропива» на всій площі. Виникла загроза розповсюдження вогню на поруч розташовані споруди. Завдяки оперативності прибуття першими місцевих сільських пожежних було врятовано сусіді будівлі. Пожежу  локалізовано о 02:55, а о 04:10 повністю ліквідовано. В результаті загорання, вогнем пошкоджено перекриття та покрівлю на всій площі, продукти харчування та напої.

Травмованих та загиблих внаслідок пожежі не виявлено. Причина пожежі та збитки наразі встановлюються.

Нагадаємо, що голова сільради села наразі після збройного нападу на оселю лежить побитий в лікарні, а за словами пана Віктора, мешканці села та депутати залякані та деморалізовані.