Бронзовий стрибок броварчанина Сергія Никифорова (ВІДЕО)

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики броварчанин Сергій Никифоров здобув "бронзу" для України. Як повідомляє Управління фізичної культури й спорту Київської обласної адміністрації, в минулому році чоловік лише з останньої спроби зміг вибороти право взяти участь в цьогорічному чемпіонаті, який пройшов в Берліні.

У фіналі чоловік відразу став показувати гарні результати, але третя спроба все ж була самою вдалою (8,13 м). Нажаль, грецький спортсмен Мілтіадіс Тентоглу, який виступав після Сергія, зміг стрибнути на 8,25 м, посівши перше місце на чемпіонаті. А спортсмен з Німеччини, який виступив перед українцем, стрибнув на таку ж саму відстань (8,13 м), а, оскільки наш легкоатлет не зміг стрибнути вище, то срібло дісталось Фабіану Гейнлю.

За словами Федерації легкої атлетики в Україні, спочатку боровся сам Сергій Никифоров, а потім вже тренерський штаб збірної України вів боротьбу за нагороду броварчанина з суддями. Але не дарма, адже вже через декілька годин українця остаточно оголосили призером чемпіонату.

Звичайно, якби не допомога тренерського подружжя Валерія та Наталії Грєдунових, наш співвітчизник не зміг би зайти так далеко!

Вчора ввечері на фінальному змаганні зі штовхання ядра також мала виступити ще одна спортсменка Київщини, Ольга Голодна. Прикро, але дівчина так і не змогла потрапити до фіналу.