WTF?
     
В Броварах двоє чоловіків побили та зґвалтували неповнолітню дівчину

8-го серпня о 2-й годині ночі був скоєний тяжкий злочин. 16-річну Катерину побили та зґвалтували двоє чоловіків. Наскільки відомо, по вул. Ярослава Мудрого в районі "Зелена Папуга" дівчину вони насильно затягли до себе в квартиру.

Медичне обстеження показало безліч синців на потерпілій та ознаки зґвалтування, тому Катерина знаходиться в Броварській центральній районній лікарні. Наразі затримали одного з насильників: 30-річного Миколу, якого дівчина начебто знала й адресу якого змогла назвати.

 

В соцмережі на сторінці відомого в Україні адвоката Сергія Костири також з'явилась інформація про зґвалтування неповнолітньої дівчини в Броварах. Яким чином він опинився під час затримання злочинця, поки що залишається невідомим.


Наразі дівчина проходить лікування в лікарні, а поліція розшукує другого чоловіка. 

Якщо ви стали свідками даного злочину чи можете повідомити цінну інформацію для слідства, прохання повідомити працівників поліції за тел.  (04594) 5-34-04

Станом на ранок 09.08.2018, броварські поліція затримала другого чоловіка. Наразі насильник знаходяться в ізляторі тимчасового тримання, чекаючи на рішення суду щодо запобіжної міри тримання під вартою. 

Як повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області:

10.08.2018 року о 14:30 в залі Броварського районного суду відбудеться засідання, щодо обрання міри запобіжного заходу двом підозрюваним чоловікам, які скоїли злочин.