WTF?
     
В Броварах з 1 жовтня по 30 листопада буде проводитися призов громадян на строкову військову службу

Як інформує офіційний портал Броварської міської ради, з 01 жовтня 2018 року по 30 листопада 2018 року буде проводитися призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України. У витягу з наказу пояснюється, що до призову підлягають громадяни 1998 року народження, яким на період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1991-1998 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. Прибути треба за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Героїв Небесної Сотні 1. Час, на який треба приходити, вказаний в особистих повістках. Тих, у кого таких документів немає, просять прийти до Броварського об’єднаного міського військового комісаріату до 11 вересня 2018 року, з документами, які посвідчують особу.

Зазначають також, що на час призову ті громадяни, які вже досягли призовного віку, мають повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

Також, нагадуємо, що тих, хто не з'явиться за повісткою до військового комісаріату несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.