WTF?
     
Перемога Броварів у чемпіонаті Київщини з класичного пауерліфтингу

І знову Бровари показують себе, як місто справжніх спортсменів! Як повідомляє офіційний портал Броварської міської ради, чемпіонат Київщини з класичного пауерліфтингу (силового триборства) та жиму лежачи пройшов 4-5 серпня в приміщенні легкоатлетичного манежу КО ШВСМ. Поділ учасників відбувався як за віковими показниками: 13 – 18, 19 – 23, 24 і старше, а також і справжні профі, віком від 40-ка років, так і за ваговими категоріями. На цьому змаганні, завдяки головному організатору - відділенню пауерліфтингу ДЮСШ відділу молоді й спорту Броварської міськради, себе змогли проявити як учасники, так і учасниці чемпіонату.

Як завжди, всіх вразив 70-річний Віктор Стефанов з Білої Церкви. Цей володар Кубку світу, багаторазовий чемпіон України, Європи, Євразії з окремих вправ пауерліфтингу взяв участь в жимі та триборстві на цьому турнірі. Але від цього неймовірного чоловіка не відставали й наші броварські спортсмени. Так 45-річний Павло Тригуб, виступаючи в одній із найважчих категорій (120+), зміг з другої спроби підкорити собі 197,5 кілограмів! Непогані результати міжсезонного періоду показав і МС України - Павло Ковальчук. Цей броварчанин зміг здолати 180 кг. Але на цьому досягнення спортсменів міста Бровари не закінчилися! У віковій категорії 65+ здобув перемогу наш тренер з шахів Анатолій Степанець (65 кг). Та найбільший фурор все ж таки викликав Олег Машуров (1965 року народження), який зміг підняти вагу починаючи від 20 кг і збільшуючи її майже до 200 кг, хоч мав травму спини.

  

Але, аби все ж таки підстрахувати спортсменів, за цим чемпіонатом спостерігав спортивний лікар із броварського ДЮСШ Олег Груша, а за ходом змагань – Едуард Мурадов. Попри достойну конкуренцію, перемога все ж таки залишилася за броварськими спортсменами.