WTF?
     
7-річному Дмитрику, який в Броварах випав з 3-го поверху, потрібна допомога

Дмитрику, який не так давно випав з вікна третього поверху, потрібна ваша допомога! За словами мами хлопчика, Ірини, його нещодавно поставили на облік в Броварську центральну районну лікарню. В четвер буде комісія, але зрозуміло вже зараз, що найближчі півроку до школи маленький броварчанин ходити не зможе. Проблема в тому, що реабілітолог в нашій лікарні не займається такими випадками (лише дітками з інвалідністю), тому довелося просити лікаря з Києва, послуги якого коштують недешево: 300 грн і це не беручи до уваги саму дорогу від Києва до Броварів.
 
Але часу на зволікання немає, оскільки вже через 2 місяці виправити щось буде нереально. Хлопчику потрібно за цей короткий строк розробити ногу, а коштує це недешево, враховуючи таку вартість послуг київського реабілітолога. За вказаний час назбирати 20 тис. грн дуже складно і тому мати Дмитрика звертається по допомогу до всіх небайдужих.
Сам хлопчик почуває себе не дуже, майже не їсть і п'є сильнодіючі ліки. Вже в п'ятницю йому будуть знімати скоби, але ходити сам він ще не хоче, оскільки боїться, що впаде.

  

Кошти на лікування Дмитрика можна перерахувати сюди:

5168 7427 0774 5828 - Роман Кузнєцов (тато хлопчика) або 4149 4978 4642 0273 - Ірина (мама хлопчика).

Нагадаємо, 23-го липня маленький хлопчик випав з вікна третього поверху. Все відбувалося по вулиці Короленка, 66, коли семирічний Дмитрик грався зі своїм дев'ятирічним братиком.

Що саме трапилось, ми запитали у Ірини, мами постраждалого хлопчика. 

Діти були під наглядом тата, нічого не віщувало біди. Пізніше батько відійшов ненадовго на кухню. В квартирі було спекотно, тому вікно залишили відчиненим, що і посприяло на наступне нещастя. На вікні була москітна сітка і Дмитрик сперся на неї руками. Сітка не витримала навантаження та порвалась. Хлопчик випав з вікна третього поверху. 

Станом на 11 серпня, хлопчику вже зняли скоби та шви. Мама Дмитрика повідомила, що с понеділка він лягає на госпіталізацію, яка триває 10 днів, аби розробити ногу, яка наразі, за словами пані Ірини, "дерев'яна".

 

Попри перші прогнози лікаря, до школи малюку не можна ходити рік.