WTF?
     
Перепони на броварських дорогах

 Останнім часом у Броварах різко зросла кількість "лежачих поліцейських". Звісно це запобіжний захід, який повинен попереджати ДТП. Повинен, але чи попереджає? Пристрасті на цю тему розгорілися в одній із соцмереж.

 Обговорення починається зі звернення до інтернет-спільноти, як можна відшкодувати вартість ремонту автівки, яка зазнала пошкодження через нові "лежачі поліцейські". Автор стверджує, що засоби примусового обмеження швидкості, які було встановлено вулицею Симоненка, не пофарбовані через що, повністю зливаються з дорогою. Окрім того, вони не освічуються вночі. З цього приводу, автор запрошує усіх охочих на зустріч для обговорення проблеми. Водій, який зазнав матеріальної шкоди, шукає можливості відшкодування, або хоча би вирішення проблеми.

 Його підтримує користувач, який також зазнав збитків на цій ділянці: "позавчора після зіткнення на повністю темній Симоненка з чорними горбами покладеного як попало асфальту...  у мене в авто згасли фари і ледь не відпав передній номер". Автор цього коментаря також збирається юридично підійти до питання. 

 Водії обурені як станом, так і кількістю "поліцейських" по всьому місті (вулиці Чкалова, Кокінакі, Андреєва, Черняховського бульвар Незалежності). Можна зробити запит в дорожню службу і в разі не правомірності вимагати демонтажу, адже прецеденти є, але один з учасників обговорення стверджує, що мерія на всі питання стосовно цієї дороги, відповідає, що її немає на балансі міста. І це вже зовсім дивно, адже останнім часом було виділено багато грошей на ремонт доріг з місцевого бюджету, невже якась не на балансі?

  Були й ті, що виправдовували засоби примусового обмеження швидкості: "усі такі розумні, спробуйте Андреєва, або Симоненка без лежачих поліцейських перейти з 07.00 до 08.00, або з 17.00 до 19.00 і не забудьте про дітей і дітей на вело". Але знову ж таки, безпечніше не стало, автівки почали об'їзжати нові перепони тротуарами.

 Учасники обговорення погодилися у тому, що "лежачі горби" по всьому місті результат супер піару кандидатів на різні посади. Отже, саме вони й повинні доводити справу до кінця, але так це або - ні, достеменно не відомо (поки що).

 Ми знаємо лише те, що штучні перешкоди повинні відповідати певним стандартам, аби машину не підкидало на дорозі. "Лежачі поліцейські" мають бути не менше 65 см завширшки й 5 см заввишки. Вони мають бути окрашені, їх повинно бути видно вночі. Без цих складових дорога не стає безпечнішою, а можливо  - й навпаки.

 Обурені люди, навіть, запропонували здати гроші на фарбу, а згодом дійшли й до того, що можна скластися й на самі "поліцейські", які б відповідали нормам, та не спотворювали транспорт. З одного боку, може так і треба починати з себе, не сидіти, не чекати. Але ось що цікаво, тепер ми завжди будемо самі виправляти неподобства, які після себе лишив підрядник? Невже нам не цікаво чиїх саме рук ця справа? Врешті, з'ясувати це не так складно. І що робити з автівками, які вже зазнали шкоди? Наступного разу так само самим усе виправити, збитки сплатити - і так по колу?

 До речі, ті ж користувачі пропонували обладнати на дорогах острівки безпеки, наприклад клумби - водії автоматично біля них скидають швидкість; або встановити камери спостереження. Ще була пропозиція, просто змусити працівників ДАЇ відпрацьовувати свої гроші, проте мало хто серйозно поставився до останнього. 

Цікаво, які ж повинні бути стандарти встановлення "лежачих поліцейських"? Давайте подивимось, що з цього приводу говорять національні стандарти.

Правильно "лежачі поліцейські" називаються пристроями для примусового зниження швидкості. Правила їх облаштування обумовлені Національним стандартом №4123. Поверхня повинна бути жовтого або чорно-жовтого кольору (площа жовтого не менше 30%). Матеріал для виготовлення повинен володіти пружністю. Допускається виготовлення з брущатки, бетону та асфальту. Кожен елемент повинен мати маркування із зазначенням виробника і розмірів.
 
Стандарт чітко регламентує місця установки - в районі розташування дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розміщеними за межами перехресть, в місцях інтенсивного руху транспортних засобів у житлових зонах та прилеглих територіях. Перед нерівностями встановлюється знак "Бугор" і знак, що обмежує швидкість руху -10, 20 або 30 км / годину, залежно від типу бугра. Всього існує три типи примусових пристроїв, які відрізняються висотою - 50, 70 і 80 мм.
 
Стандартом передбачена послідовна установка групи "лежачих поліцейських". Такий варіант передбачений для ділянок дороги, де зниження швидкості повинно бути на ділянці протяжністю більше 100 метрів. Горби розташовуються на відстані 10-30 метрів один від одного.

Цікаво, в Броварах який відсоток "лежачих поліцейських" встановлені згідно цього стандарту...