WTF?
     
Броварчани під прицілом: невідомі обстрілюють броварські вулиці

У соцмережі, на сторінці броварчанина, прозвучало звернення до людей, які проживають в Броварах по вулиці Грушевського, а саме будинків 15, 15б, 17, 19, 21, оскільки з'явився "невідомий стрілок", який почав обстрілювати підшипниками, розміром від 7 до 13 міліметрів та вагою до 9 грамів, машини, вікна та будинки. Зброя невідома, але перед пострілом чути хлопок, як від пневматичної зброї.

Перший зафіксований обстріл був 16.07. Потім 30.07 та 02.08. Все відбувалось ближче до 22-ї години вечора, коли вже на вулиці темно та важко розгледіти того, хто стріляє та звідки саме. В людей ще не влучали, але зрозуміло, що така "зброя" не має нормального прицілу, і тому ніхто не застрахований від того, що "куля" може відрикошетити.
  
Пізніше стало відомо, що цей "Робін Гуд" гуляє не лише по вул. Грушевського, оскільки такі ж постріли чули о 02:30 ночі по вул. Київська (р-н Радіостанція).

Не пощастило й іншим броварчанам: одному, наприклад, снаряд прилетів в лобове скло, коли він їхав з Торгмашу до зупинки "Зелена Папуга". Проте він встиг помітити, що стріляли з багатоповерхівки.
Ще один чоловік згадав, що 30-го липня чув схожий хлопок у дворі будинку 13 по вулиці Грушевського. Додав також, що після 22:00 там полюбляють збиратися молоді люди та зловживати алкогольними напоями.
Чи звертався хтось до правоохоронних органів в повідомленні не вказано.