WTF?
     
Звільнення Андрія Василенка з посади директора КП "Бровари-Благоустрій"

Як повідомляє "Трибуна-Бровари", 1-го серпня було звільнено з посади директора КП "Бровари-Благоустрій" Андрія Василенка. Сам чоловік відповів, що звільнився за власним бажанням, що доволі дивно, беручи до уваги ті 6 років, які він провів на цій посаді. Детальних причин Андрій Василенко не оголошував, лише нагадав про те, що він - пенсіонер. Не дуже інформативною виявилась і відповідь заступника міського голови Григорія Голубовського, який сам підписав заяву про відставку колишнього директора 27 липня, прокоментувавши це тим, що у чоловіка сімейні проблеми.

Схоже, що ніхто не розраховував на такий поворот подій, тому всі працівники служб та відділів міськвиконкому не знають чого й очікувати. Поки що всі обов'язки директора лягли на головного інженера КП Олександра Галицького.

Однак цей день був щедрий на звільнення і тому з посади головного інженера КП «Броваритепловодоенергія» пішов і Олександр Дремлюга. Таке своє рішення чоловік коментувати не став, лише повідомив, що хотів піти давно, однак потрібно було ще 1 серпня відпрацювати. Проте одна з причин стала відомою: не належна зарплата та скорочений – триденний графік роботи. За останній день роботи пан Олександр повідомив, про закупку потрібної кількості систем, які допоможуть відключити боржників. Нагадуємо, що саме відключення почалося з 1-го серпня.