WTF?
     
В Броварах маленький Андрійко шукає родину

Маленький хлопчик шукає родину! Як повідомила Маша Труш на своїй сторінці в фейсбуці, Андрійко, якому лише півтора рочки, знаходиться в Броварській дитячій лікарні, куди його привезла соціальна служба. Малюк весь в синцях, але, на щастя, нічого серйозного у нього не виявили. Якщо не знайдуться родичі хлопчика, то його відправлять до дитячого будинку.

 

Виноградова Лариса Миколаївна, заступник міського голови з питань про місцеве самоврядування в Україні, також повідомила, що хлопчика забрали від горе-матері, оскільки була загроза його життю та здоров'ю. Наразі це вже четверта дитина у цієї "матусі": першого малюка вона залишила в пологовому будинку (на щастя він знайшов гарну родину), другого та третього виховує батько, який проживає в іншій місцевості. Вже відкрите питання про позбавлення жінки батьківських прав, тому згодом Андрійка можна буде усиновити.

Як повідомила виданню "At Brovary" начальник служби у справах сім'ї та дітей м.Бровари Теплюк Лариса Миколаївна, відразу після розміщення інформації про Андрійка у соцмережах, її працівники обстежили малюка. Синець був один на ніжці.
Рішення, щодо позбавлення батьківських прав матері ще немає, а є рішення подання до суду документів про доцільність позбавлення батьківських прав. І тільки після рішення суду, який може виграти мати, буде відомо про подальшу долю маленького хлопчика.

 Наразі малюк перебуває в інфекційному відділені, невідомо, чи переведуть його в іншу палату. Задля безпеки та уникнення зараження, відвідувачів в це відділення не пускають. Але всі охочі можуть допомогти й звичайними продуктами: каші для дітей, памперси або іграшки - все це вже допоможе хлопчику!