WTF?
     
Новий вид фітнесу в Броварах - скандинавська хода. Спорт, яким можна займатися всім!

Чи чули ви коли-небудь про такий вид фітнесу, як скандинавська хода? Якщо ні, то ви багато втратили й це інтерв'ю з Анною Соклаковою, інструктором зі скандинавської ходи в Броварах, пояснить вам чому.

Скандинавська хода - це вид фітнесу, який підходить абсолютно всім. Взагалі його привезли до нас Марина та Вадим Дороган, керівники громадської організації "За щасливе довголіття". Потрібно це було для природної корекції ваги в проекті "Стройняшки ТМ". Унікальність скандинавської ходи в тому, що нею може займатися кожен: як діти, так і люди пенсійного віку, а також ті, хто не може займатися в залі або просто звичайним спортом через надмірну вагу.

- Цей вид фітнесу має два види: один фінський, а другий - німецький. Різниця лише в тому, що перший залучає 90% м'язів, а другий - 95%. Головний момент в скандинавській ході - це противага. Тобто, коли ми ходимо, то чергуємо руки та ноги, наприклад: ліва рука і права нога, ліва нога та права рука. Це дає імпульс в мозок і сіра речовина починає краще працювати, внаслідок чого виробляється так званий "гормон щастя". Також не забуваємо і про користь свіжого повітря: треба правильно дихати й цей вид фітнесу дуже в цьому допомагає. Ви тільки уявіть, як все ваше тіло насичується киснем! Ну і звичайно, третій пункт - це покращення циркуляції крові. Ми коли ходимо, то робимо перекати з п'яток до пальців і навпаки. Руки в цей час стискаємо та розтискаємо на спеціальних палицях. Таким чином кров розходиться від ніг і до самих пальців рук, - розповідає Анна.

- Окрім всього цього покращується ще й фігура. При регулярних заняттях підтягується шкіра, оскільки розвиваються м'язи. Ми займаємося два рази на тиждень: у вівторок та четвер. Зустрічаємося на вході в парк "Перемоги", напроти того місця, де раніше був "Форум". Якщо вас ще щось цікавить, уточнюйте за телефоном: 0500183401 або 0677183424. Заняття тривають з 19:30 і до 21:00 години. Кому цікаво, приходьте. Адже все, що вам потрібно - це палиці. Але зверніть увагу, аби вони були з тімляками (спеціальними рукавичками), оскільки коли ми робимо крок вперед та відводимо руку назад, то розтискаємо руку і без тімляка палиця буде постійно падати. Найдешевші коштують близько 400 грн, а якщо хочете займатися професійно або просто не бажаєте, аби через рік довелося знову міняти "аксесуар", тоді візьміть ті що дорожчі, такі коштують до 1500 грн, - радить дівчина.

- Займаємося ми навіть взимку, до -14 градусів. Ви не уявляєте, яке чисте повітря в цю пори року! Зовсім не хочеться зупинятися... Як то кажуть: і в сніг, і в дощ! - сміється Анна.

 
Взагалі клуб скандинавської ходи "Life Happy" є не тільки в Броварах, але і в Прилуках, Пирятині, Ніжині, Києві, тощо. А 29-30 вересня до Києва приїздить сам Марко Кантанева, аби провести семінар. Цей чоловік - відомий фінський спортсмен-лижник. Зараз він - президент ONWF (школа фінської ходи). Спортсмен почав ходити з палицями, щоб зберегти форму між сніговими сезонами - він просто виходив на вулицю з палицями і ходив. Роззяви навіть кричали йому вслід: «Ей, хлопець, де ти лижі забув?» Через 3 місяці число однодумців Марко зросло до 10 тис. чоловік. Причому скандинавська хода стала популярною не тільки в Фінляндії, але і у всій Європі. І ось, 30 вересня, будуть проходити всеукраїнські змагання з цього виду спорту, де Марко буде серед членів журі. Також, наша броварська команда запрошує спонсорів на змагання. Прославимо Бровари разом!