WTF?
     
Броварська ДАІ провела нараду з перевізниками пасажирів

Відділення Державтоінспекції з обслуговування м.Бровари та Броварського району інформує про зростання аварійності на автошляхах за участю перевізників пасажирів.
Так, тільки за 10 місяців 2015 року, на території м.Бровари та Броварського району сталось 23 дорожньо-транспортні пригоди за участю автобусів, які здійснювали перевезення пасажирів, в яких 16 чоловік отримали тілесні ушкодження. За аналогічний період 2014 року трапилось 13 дорожньо-транспортних пригод за участю автобусів, в яких травмовано 4 осіб.
Тільки за останні дні трапилось дві ДТП з потерпілими, а саме:
- 24.10.2015 року на автодорозі Київ – Чернігів, водій Л., керуючи автобусом «АТАМАН», скоїв наїзд на велосипедиста, в результаті чого той отримав тілесні ушкодження;
- 28.10.2015 року в м. Бориспіль, водій З., керуючи автобусом «Рута 19», не урахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на електроопору, в результаті чого водій та шість пасажирів отримали тілесні ушкодження. 

З метою профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, попередження порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, особливо тих, що надають послуги з перевезення пасажирів, згідно доручення Кабінету Міністрів України від 14.04.2014 № 4606/4/1-14, Державтоінспекція з обслуговування м.Бровари та Броварського району вимагає від автоперевізників пасажирів неухильного дотримання вимог Правил дорожнього руху при перевезенні пасажирів, особливу увагу звернути на дотримання встановленого швидкісного режиму руху, технічного стану автобусів, особливостей керування транспортними засобами в осінньо-зимовий період року.
Працівниками ДАІ проводиться відповідна робота по контролю за дотриманням вимог правил безпеки перевезень пасажирів громадським транспортом на території м.Бровари та Броварського району.
Для забезпечення безпеки дорожнього руху при перевезенні пасажирів та власної безпеки, ДАІ рекомендує громадянам не користуватись для проїзду випадковими та нелегальними транспортними засобами, а користуватись послугами автоперевізників, які перевозять пасажирів на встановлених маршрутах та мають необхідні дозвільні документи.

 

2 листопада 2015 року, у відділенні ДАІ з обслуговування м.Бровари та Броварського району відбулась нарада за участю представників підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення: «Автосоюз», «Союзавто», «Інвантранс», «Автопас-К», АТП-13029, «Автоплюс», ФОП Пилипчук, ФОП Махонько, ФОП Хоменко. Начальник відділення ДАІ Трач О.В. наголосив, про необхідність суворого дотримання правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів перевізниками, приведення транспортних засобів у належний технічний стан. Також у нараді брали участь інспектора технічного нагляду ДАІ Дубина М.П. та Юхта О.М., які звернули увагу представників підприємств на те, що працівниками ДАІ буде вжито жорстких заходів реагування на виявлені порушення з боку пасажироперевізників.

Відділення Державтоінспекції звертається до мешканців міста Бровари та Броварського району з проханням інформувати про всі випадки порушень Правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів за тел.: 
6-49-94, 5-34-04 або 102 або на сторінці у Facebook, для вжиття відповідних заходів реагування у відповідності до чинного законодавства України.