WTF?
     
Сергію Москаленку в Броварах встановили пам'ятну табличку

Сергію Москаленку, загиблому учаснику АТО встановили пам'ятну табличку біля першого під'їзду по вул. Олімпійській 10-А, адже саме в цьому домі мешкав чоловік, інформує "Трибуна-Бровари". Нагадаємо, що броварчанин пішов добровольцем до лав Збройних сил України, оскільки мав проблеми з зором і не міг бути мобілізованим за призовом. Бійця 25-го окремого мотопіхотного батальйону не стало 1-го лютого 2015 року. Експертиза показала, що у Сергія були вогнепальні поранення несумісні з життям. Пізніше, за указом Президента України, чоловіка було посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. А 21-го січня 2015-го року Українською Православною Церквою Київського Патріархату чоловіка було нагороджено також медаллю «За жертовність і любов до України».

Сама дошка була встановлена на початку липня, не пізніше 6-го числа. Нагадаємо, що в Броварах також встановлені меморіальні дошки таким бійцям, як: Дмитро Янченко, Олег Онікієнко, Ігор Завірюхін, Аркадій Голуб та Євгеній Зеленський.

Наразі розглядається питання про встановлення пам'ятника воїнам АТО. Заплановано установити таку пам'ятку в парку "Перемога", на майдані Свободи та навпроти прокуратури у Старому центрі, де раніше стояв Ленін.