WTF?
     
В Броварах стався летальний наслідок через отруєння грибами

Двоє людей отруїлися грибами, які зібрали та приготували на лісосмузі, що на Торгмаші. В результаті чого жінка знаходиться в тяжкому стані, а чоловік помер. Про це повідомила Віра Товстоног на сьогоднішній оперативній нараді.  За інформацією Віри Товстоног, керівниці броварського районного відділу лабораторних досліджень, у 2018 році це перший випадок отруєння грибами, але, скоріше за все, не останній, якщо брати до уваги постійні дощі в Броварах - ідеальну погоду для зростання дикорослих грибів.

Проте в минулому році все було набагато гірше: 9 випадків отруєння грибами, серед яких 18 постраждалих осіб та 2 загиблих. Тому відділ лабораторних робіт постійно проводить інформативні бесіди, яких наразі було 26, та роздає листівки з усією потрібною інформацією. На ринках міста такі заходи теж проводяться, але небезпека стосується не тільки виду грибів, але і правильності приготування.

Наразі фахівці вважають, що можливою причиною отруєння було бліда поганка, але і не виключають варіант "неправильної кухні".