WTF?
     
Мітинг броварчан під стінами "Київоблгазу": чи повернуть газопостачання в місто?

Після недавнього мітингу, який відбувся через відключення газу в Київській обл. та Броварах, терпінню громадян прийшов кінець, адже через таке несерйозне відношення без роботи залишилися півтори тисячі наших містян, а економіка міста ледве не почала розвалюватися на очах. Також лякає і те, що таке відключення сталося якраз перед опалювальним сезоном і є ризик, що броварчани можуть просто позамерзати осінню.

З цих причин Броварська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вирішила виступити проти такого свавілля власника "Київоблгазу" Фірташа та Дронова. 30 липня 2018 року всіх мешканців, небайдужих до свого міста та самих себе, закликали вийти на акцію, яка відбулася за адресою: проспект Героїв Сталінграда 20а, головний офіс "Київоблгазу" о 08:00.

Тому сьогодні активісти Броварської ГО «Рідне місто Бровари» разом Київською обласною організацією ВО «Свобода» почали протест, вимагаючи негайно повернути газопостачання в м. Бровари та звільнити голову правління ПАТ «Київоблгаз» Дмитра Дронова.

Як зазначає "Наше місто Бровари", раніше вже відбувався судовий розгляд між "Київоблгаз" і Броварським алюмінієвим заводом через 48 млн грн боргу. Але наперекір тому, що підприємство виграло суд і було вирішено не відключати газопостачання, на сьогодні місто втрачає по 3,6 млн грн кожен день через те, що цілу промислову зону в складі трьох підприємств Броварів відключено від газу.