WTF?
     
Обговорення щодо майданчика для собак в Броварах

Сьогодні, 29 липня, Софійка та її батьки проводили збори для всіх охочих поговорити про майбутній майданчик для собак. В планах у родини було відповісти на запитання, вислухати побажання людей. Але нажаль, не все сталося так, як планувалося. По-перше, прийшлося відновлювати огорожу для цього самого місця, яку поставили 27 липня. Вчора хтось зруйнував дощечки та обірвав стрічку. Плакат, як не прикро, так і не знайшли, тому довелося в цей раз встановлювати новий.


"Не знаю хто це зробив та навіщо. Чесно кажучи, і не хочу знати. Прикро те, що на плакаті був мій номер телефону і той, кому не сподобалася наша ідея з майданчиком, міг би зателефонувати та все обговорити зі мною. Але навіть припущень, хто це міг бути робити не буду, не хочу нікого звинувачувати", - прокоментувала це пані Наталя, мати дівчинки.

"Я побачила, що місце зруйновано ще вчора, близько дванадцятої, коли їхала за кормом для тварин. Спочатку не зрозуміла, чому не можу побачити яскраву стрічку та саму огорожу, тому назад, додому, вирішила прогулятися. Звісно, що засмутилася, коли побачила, що сталося. Розповіла мамі, настрій геть зник. Але то нічого, не на ту напали! Я не збираюся опускати руки: якщо знову зламають - поставимо ще раз!" , - посміхається Софія з впевненістю в очах.

Людей, щоправда, майже не було. Але сім'я все одно не здавалася. Підходили до людей, що проходили неподалік та питали їх думку щодо майданчика для собак. Знімали на відео, що саме відповідали люди, цікавилися їхньою думкою. Детальніше на відповіді та коментарі можна глянути на сторінці в фейсбуці: Мани Пес або в інстаграмі: manys_dream .


"Для мене було важливо вислухати думку кожного. Особливо критику, адже завдяки їй можна побачити якісь пропущені нюанси або помилки", - відповідає Софійка.

До цього, всього було зібрано 50 тис. гривень. Все було зроблено по закону, гроші збиралися на Українській Біржі Благодійності, тому кожна копійка піде не на що інше, як на сам майданчик. Для того аби мати грант сім'я звернулася спеціально до Happy Paw, адже ця організація вже займалася таким та власноруч поставила один з майданчиків в Києві.

"Ми сподіваємося, що все буде добре та вже до 1-го вересня такий майданчик буде і в нашому місті. КП "Благострій" обіцяли виділити пісок, лавки та людей для допомоги в облаштуванні. За весь час ми зіткнулися з чималою критикою. Але критикувати може кожен, а встати та дійсно зробити щось корисне...на це здатні лише одиниці. Адже наш майданчик не буде нікому заважати, навпаки: не треба буде ходити по парку з собакою в ті місця, де гуляють діти. Гавкіт не буде чутно, адже це територія не відноситься до району помешкань", -додає пані Наталя.

"Моя мрія - це пройтися по місту та нарахувати 10 таких майданчиків. Не знаю чому, але ця цифра неначе засіла у мене в голові", - посміхається дівчинка, дивлячись на свій стенд.